Tancem pro Natálku

V sobotu 14.6 se konala benefiční akce pro malou postiženou holčičku Natálku, které děti z taneční skupiny Funky Dangers od října 2013 sbíraly víčka. Jelikož sběr víček je opravdu jen symbolická pomoc v řádech stovek (1 kg = 6Kč), rozhodli jsme se, že rodině a Natálce pomůžeme více.
Nadační fond Lucie Šafránkové - With Love společně s Funky Dangers dal dohromady partu skvělých lidí, kteří nám pomohli zrealizovat připravený program pro děti a jejich rodiče. Akce se konala v Shaker baru v Litoměřicích, kde se v odpoledních a poté i v pozdějších hodinách vytvořila perfektní atmosféra, která splnila svůj účel. "Děti soutěžily, tancovaly, malovaly, proměňovaly se v rukou šikovných maskérek v různá zvířátka a odnášely svým maminkám krásné kytice z balonků. I rodiče si na akci přišli na své, popíjeli svěží koktejly, chutnali speciality grilu, maminky se nechávaly zkrášlovat a také si s námi zatancovaly. Někteří neváhali a využili Fotokoutek WITH LOVE Miloslava Kunta a z akce si tak odnášeli moc pěkné fotografie se svými dětmi. Kolem 22. hod jsme pak všichni byli svědkem neuvěřitelného vystoupení skvělé Elišky Mrázové, která většině způsobila minimálně na pěknou chvilku husinu na těle. Finišovaly skvělé FD děti a junioři, kterým moc děkuji, protože mě v mnohých věcech inspirovaly", dodala Adélka Marková.

"Podle dětských úsměvů, plných kapes dobrot a zážitků si dovolím tvrdit a doufám, že se jim odpoledne s námi líbilo a to mě vlastně těší úplně nejvíce, protože to byl záměr naší akce – vytvořit pro děti zábavné odpoledne a zároveň přispět na dobrou věc, nikoho jsme do ničeho nenutili, jelikož vstupné bylo dobrovolné, každý se mohl rozhodnout sám za sebe na kolik a zda akci podobného rázu chce podpořit". (Adélka Marková)

Z této akce se vytěžilo 7 000 Kč a další dar od nejmenovaného sponzora v hodnotě 2000 Kč je na cestě...

Děkujeme Všem zúčastněným rodičům, dětem a především těm, kteří se ve svém volném čase podíleli a bez jakéhokoliv honoráře s námi strávili pěkné odpoledne s pocitem toho, že pomohou někde, kde to je potřeba.

Poděkování patří zejména:
Funky Dangers dětem a juniorům
Miroslava Hrzánová– grafické zpracování letáčků
Karlos Tomášek a fotbalistům za příspěvek pro Natálku!
Jakub Kuba Kacar - moderátor
Michal Parizek – logo na trička
Fotograf Miloslav Kunt - fotokoutek, focení akce
Shaker Bar - Míra Stejskal za skvělé zázemí a prostory
Eliška Mrázová - neuvěřitelná zpěvačka
ORIFLAME Studio Litoměřice č. 613
DJ - Honzíček Grusíček
Vlaďka Králová, Jana Pospíšilová, Jana Marčaníková, Jana Eichlerová - realizační tým
Jan Kratochvil - zvířátka z balónků
 
A hlavně Adélce Markové, která to s dětmi neuvěřitelně umí a se kterou je spolupráce na těchto benefičních akcích bezkonkurenční!!! :)
 
Fotky z akce zde:
 
Dále jsme ještě pro Natálku vymyslely akci - Do konce června s námi ještě Natálku můžete podpořit koupí stylových slunečních brýlí WITH LOVE!!! Z každých prodaných brýlí půjde 130,- Kč přímo Natálce!!!
Zde info:
https://www.nadacnifond-withlove.com/sluzby/jak-muzete-pomoci/koupi-propagacnich-predmetu/

Celkem se podařilo vybrat nádhernou částku 11 000,- Kč, kterou jsme dne 8.7.2014 osobně s Adélkou Natálce a rodině předaly. Doufáme, že Natálce alespoň takto pomůžeme a přejeme hodně zdraví a sil celé rodině!!! WITH LOVE...

Díky Vám všem!!!!! Tým WITH LOVE