Benefice pro Vítka

Vítek s rodinou a organizační tým WITH LOVE :)
Dne 11. a 12. července se na litoměřickém náměstí konala benefiční akce na podporu onkologicky nemocného 13ti letého chlapce Vítka. Ačkoliv nám počasí ze začátku páteční akce příliš nepřálo, po chvíli se umoudřilo a my můžeme konstatovat, že se akce vydařila a splnila svůj účel. 
Děkujeme moc Všem zúčastněným za jejich pomoc, obětavost a aktivní snahu zapojit se bez jakéhokoliv finančního odměnění. Za pátek bychom rádi poděkovali klukům z BOD ZLOMU, klukům ze SEQUENCE CREW, našim zlatým dětem z FUNKY DANGERS, dále Míše Dinhové, moderátorům - Michalovi Dorňákovi a Jakubovi Kacarovi, panu Janu Švejdovi za skvělé zvučení, klukům z Mapaje Přerov a všem ostatním, kteří nebyli vidět na podiu, ale velmi nám v organizaci pomohli. Dále bychom chtěli poděkovat městu Litoměřice za bezplatné poskytnutí prostoru k uspořádání akce na Mírovém náměstí. Také Miloslavu Kuntovi - Fotokoutek WITH LOVE, od kterého jste si mohli odnést památku na tento den.

Sobotní akce se nesla v duchu dětského karnevalu a ačkoliv jsme SHAKER BAR nenaplnili, s dětmi jsme si užili krásné odpoledne a musíme dodat, že originalita některých masek meze neznala. Dětem se to moc líbilo a program včetně soutěží s odměnami byl skvěle vymyšlen!

Především pak děkujeme Všem, kteří přispěli na Vítka a díky nímž se nyní částka vyšplhala na 22 500,- Kč. 
Částka (16 500,- Kč) byla poslána dne 22.8.2014 na účet - na alternativní léčbu Vítka OVOSANEM (jež zdravotní pojišťovna nehradí). V den konání benefiční akce byl Vítkovi osobně předán Ovosan v hodnotě 6 000,- Kč. Za speciální cenu pro Vítka bychom chtěli poděkovat manželům Brabcovým a lékárně U Matky Boží a Nad Kapličkou v Litoměřicích.
 
 
Nejnovější zprávy od maminky Kajky, která se celé benefiční akce spolu s dětmi osobně zúčastnila:
"Vítek má už dvě kapačky za sebou, dvě ho ještě čekají...v září...ale zvládá bez problémů vše...věříme stále, že zvítězí..." a my věříme také a přejeme jen to nejlepší - zdraví a hodně energie celé rodině!!!!
 
Tímto bychom chtěli poděkovat za poskytnutí ubytování zdarma pro celou rodinu - jednu noc na Hotelu Koliba a druhou noc v nejmenovaném pensionu, který si přál zůstat v anonymitě.
 
Je úžasné, že máme kolem sebe stále spoustu lidí, kteří darují, aniž by očekávali, že budou zpět obdařeni!!!
 
Osobně bych ráda poděkovala Adélce Markové a Vlaďce Králové, s kterýma jsme daly celou - vydařenou akci dohromady - bez Vás by to prostě nešlo, holky!!! Děkuji!!!
 
With Love
 
Lucie
 
Fotky z akce zde: