Benefice pro Simonku a Vítka

Jako premiérová akce je při příležitosti založení Nadačního fondu připravován projekt „Benefice pro Simonku a Vítka“. Jedná se o děti Veroniky Reifové, která náhle zemřela na následky alergické reakce ve věku 35 let. Veronika pracovala v Diakonii CČE v Litoměřicích a byla samoživitelkou dvou dětí – Simonky (8 let) a Vítka (11 let).

Cílem je získat finanční prostředky pro jejich další život, v daném případě výtěžkem z prodeje vstupenek, benefičního kalendáře a z aukce obrazů (nejlepší fotografie z kalendáře jako fotoobrazy). Akce je pořádána v dílčí součinnosti s Diakonií ČCE, která obdobnou akci již realizovala a zřídila pro obě děti účelový bankovní účet. Tam bude také směrován výtěžek z benefice.

Tento projekt bude veřejně realizován na Benefičním společenském večeru, který proběhne v sobotu dne 7. prosince 2013 v Litoměřicích v hotelu Koliba.

V  programu společenského večera jsou v této fázi plánovány: profesionální taneční vystoupení, módní přehlídka svatebních a společenských šatů, aukce fotoobrazů, křest kalendáře a jeho prodej.