Vánoční strom splněných přání

V pondělí 1. 12. 2014 v 18 hod. rozsvítíme na Mírovém náměstí v Litoměřicích Vánoční strom splněných přání pro děti z dětských domovů a Klokánku.

Stromek s přáníčkama dětí bude od 2. - 19. 12. v Galerii Na Soutoku v Litoměřicích, kde můžete sami vybrat jakým dárkem byste chtěli dětem udělat na Vánoce radost. Můžete jim napsat věnování, případně se zúčasnit vánočního předávání s námi.

Děkujeme, že s Vaší pomocí nezůstanou dětská přání jen sny.... Chtěli bychom splnit dětem alespoň tato vánoční přání a vykouzlit to nejhezčí, dětský úsměv....

Pokud byste chtěli pomoci a nakoupit s námi dětem dárky, poskytneme Vám rádi případné informace a budeme se na Vás těšit 1. 12. na Mírovém náměstí a pak od 2. 12. v Galerii Na Soutoku.

Chtěli bychom poděkovat Galerii Na Soutoku za poskytnutí prostor pro Stromeček splněných přání a stánek s WITH LOVE handmade výrobky a také výrobky dětí přímo z litoměřického Klokánku.

Také paní Kmoníčkové a MKZ Litoměřice za možnou účast a rozsvícení stromečku splněných přání v pondělí 1. 12. při příležitosti rozsvícení vánočního stromku na Mírovém náměstí.

https://www.mkz-ltm.cz/dumkultury/program/rozsviceni-vanocniho-stromu-1711.html

 

Děkujeme Vám a budeme se na Vás těšit, že s námi rozsvítíte stromeček a dětská přání v pondělí 1.12.2014 od 18h na Mírovém náměstí v Litoměřicích!

WITH LOVE stánek s informacemi bude však připraven již od 15. hod.