Partner WITH LOVE - Zlaťák.cz s.r.o. - inestiční zlato

Děkujeme společnosti Zlaťák.cz s.r.o. za podporu a spolupráci! Takže kdo dnes investuje do zlata, své budoucnosti, podpoří tím i Nadační fond WITH LOVEa dobrou věc!

"Při obchodování s drahými kovy jsou našimi zákazníky lidé, kteří mají více peněz než spotřebují a ve zlatě hledají způsob, jak toto jmění ochránit na dlouhé roky před ztrátou hodnoty.

Dá se tedy s nadsázkou říct, že naše společnost vydělává díky bohatství jiných, a proto cítíme společenskou odpovědnost nějakým způsobem pomáhat těm, kteří takové štěstí v životě nemají a z různých nezaviněných důvodů jsou v problematické životní situaci.

Chceme Vám nabídnout možnost pomáhat spolu s námi skrze naše spořící plány. Každý spořící plán ma totiž druhou variantu, která má o 1% vyšší premium, a toto 1% navíc na konci roku poputuje na vybraný charitativní projekt. Respektive, k vašemu 1% navíc přidáme i my 1%, takže z plánu, který je dražší o procento, poputují na dobrou věc procenta dvě.

With Love

Před koncem roku vždy vybereme jeden charitativní projekt nebo Nadační fond, kterému poputují finanční prostředky v příštím roce. Pro závěr roku 2014 a rok 2015 jsme se rozhodli spolupracovat s Nadačním fondem Lucie Šafránkové - With Love, u kterého oceňujeme inspirativní nadšení mladých lidí dobrovolně pomáhat jiným a také zcela adresný způsob konkrétní pomoci."

Více zde:

https://www.investicnizlato.cz/pomahejte-s-nami

https://www.investicnizlato.cz/sporici-plany