Král & Královna Kotliny s With Love pro Natálku

Srdečně Vás zveme na naší další benefiční akci se sportovním duchem, tentokrát na krásném golfovém hřišti Kotlina v Terezíně.V rámci turnajové série Král&Královna Kotliny bude turnaj, který se koná 26. 7 . od 9.00 ve spolupráci s nadací WITH LOVE na podporu Natálky. Natálka potřebuje vybrat 25 000,- na vylepšení polohovací křesla, na které jí přidá pojišťovna. Aby křeslo splňovalo funkci kočárku, resp. umožnění pohybu v něm ve venkovních podmínkách, je potřeba jej předělat na "kočárek". A s tím bychom jí rádi pomohli, tudíž výtěžek z této akce půjde právě pro Natálku. Původní cena kočárku je 80 000,- Kč, ale díky nabídce firmy, která vyrábí tyto kočárky a křesla je možné jej pro Natálku získat za příznivější cenu, což je právě 25 000,- Kč. Doufáme, že se nám částku podaří vybrat a Natálka bude moci pohodlně jezdit ven.... Bližší informace o turnaji a možnosti podpory doplníme v nejbližších dnech. Program bude zajištěn i pro negolfisty, připravujeme v rámci akce golfovou akademii, kde se dozvíte a rovnou vyzkoušíte, jak na to.. Můžete sebou vzít i kamarády, rodinu, Kotlina nabízí příjemné posezení v restauraci (v přírodě) s výhledem na hřiště.

"Král & Královna Kotliny podporuje dobrou věc!
V neděli 26. července se uskuteční ve spolupráci s nadačním fondem With Love další turnaj ze série o Krále & Královnu Kotliny tentokrát v charitativním duchu. Veškerý výtěžek z této akce je určen na podporu malé Natálky, která potřebuje uzpůsobit polohovací křeslo jejím potřebám tak, aby splňovalo i funkci kočárku.
Pro golfisty bude na jamce č. 8 při...pravena zajímavá soutěž, která prověří jejich golfové dovednosti.
Doprovodný program bude připraven i pro negolfisty, kteří se budou moci za poplatek 100,- Kč zúčastnit golfové akademie, která proběhne od 11:00 do 13:00. Pod dohledem trenéra se naučíte základy golfu. Veškeré vybavení vám zapůjčíme.
Pro tuto akci byla také vytvořena speciální edici golfových míčků With Love, jejichž nákupem Natálku také podpoříte.

 Pozvěte své přátelé na turnajovou neděli na Kotlině a podpořte s námi také dobrou věc.
Zlevnění green fee 790,- Kč pro hosty členů 500,- Kč
Startovné 450 ,- Kč (v ceně startovného je bohatý snídaňový bufet, občerstvení do hry a grilování po hře)
Přihlásit se do turnaje můžete telefonicky na recepci hřiště na čísle 608 400 377.
Těšíme se na vás,
Tým golfového hřiště Kotlina"


https://litomericko24.cz/2015/07/23/naucte-se-zaklady-golfu-pomuzete-tak-dobre-veci/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Natálka s rodinou