Charitativní bazárek WITH LOVE

Potřebujete si udělat místo na novou podzimní kolekci ve Vašem šatníku nebo jej doplnit o parádní kousky? Máte chuť přispět na dobrou věc? Naplánujte si příjemný víkendový den v malebných Litoměřicích, spojte příjemné s užitečným a navštivte náš Charitativní bazárek WITH LOVE! Rovněž můžete darovat nepotřebné oblečení do našeho bazárku a získat více místa pro to potřebné... 

Zveme Vás Charitativní bazárek WITH LOVE, který se bude konat v sobotu 18. 10. 2014 od 15.00 hod v restauraci Koliba v Litoměřicích. Za symbolickou cenu si zde budete moci zakoupit různé darované oblečení, doplňky, nové i z druhé ruky.

Pro děti bude připraven dětský koutek a pánové si také přijdou na své, od 17.00 hod. se můžete těšit na pochůzkovou degustaci vín Lahofer s Mírou Láskou (samozřejmě jsou zvány i dámy). Takže se sklenkou krásného vína, případně výbornou kávou či nějakou mlskou od babiček si můžete užít krásné odpoledne s celou rodinou. Bude k dispozici i příjemné posezení na terase a večer se můžete těšit na After party, kde si můžete zatancovat a pobavit se. Zároveň zakoupením věcí na sebe, dárků i k blížícím se Vánocům přispějete na dobrou věc a uděláte radost nejen sobě, obdarovaným ale také potřebným!

Těšit se můžete také na Fotokoutek WITH LOVE - Miloslava Kunta a odnést si památeční foto v nových outfitech!

Prezentaci se stánkem zde budou mít i Dobrotety o.s., které podporují neonatologická oddělení, azylové domy, dětské domovy a kojenecké ústavy, apod.

Všichni darující budou zařazeni do slosování a v den konání bazárku se vyberou 3, kterým budou předány atraktivní ceny – na co se můžete těšit, zveřejníme již brzy!!!

Darovat věci můžete od 10. 10. - 17. 10. 2014 přímo na Kolibě. Mimo-litoměřičtí dárci, rádi od Vás oblečení převezmeme i jinde, kontaktujte nás!

Darované věci budeme prodávat za symbolickou cenu a veškerý výtěžek z akce půjde na Nadační fond WITH LOVE, který následně přerozdělí finanční prostředky potřebným.
„WITH LOVE pomáhá lidem v těžkých životních situacích, zejména dětem a seniorům (zaměřen je také na pomoc zvířatům)“.

Co darovat:
Vyřazené svršky – dámské, pánské, dětské, příp šaty apod..
Doplňky – kabelky, bižuterie, …. co Vás napadne ;)

Prosíme o darování pouze čistého oblečení, které byste si sami koupili. :)

Bude připraveno i něco dobrého k vínu a ke kávě, přímo od našich maminek a babiček  Přátelskou a rodinnou atmosféru doplní krásné prostory staré Koliby.

 

Pojďte si užít krásné odpoledne a večer, vezměte sebou maminku, babičku, kamarádku, přítele, mladšího brášku, tatínka, všichni si přijdou na své!

Pro první příchozí bude připraven osvěžující Welcome drink!!!

Těšíme se na Vás!!!

Tým WITH LOVE

Program:

15:00 zahájení bazárku, Welcome drink
17:00 pochůzková degustace vín Lahofer s Mírou Láskou
19:00 vyhlášení vítězů (dárců) a předání cen
20:00 After party a Dj
21:00 vystoupení taneční skupiny Funky Dangers

 

Vstupné na After party – dobrovolné
Degustace vín s Mírou Láskou – 150,- , polovina půjde na WITH LOVE.