Benefiční akce "Tancem pro Natálku" 14.6. - 15.6.2014 Shaker Dance Bar v Litoměřicích

Nadační fond Lucie Šafránkové - WITH LOVE & Taneční skupina Funky Dangers vás zvou na benefiční akci "Tancem pro Natálku".

Benefiční akce se bude konat 14.6.2014 od 14:00 v Shaker baru v Litoměřicích. Program je připravený pro děti i dospělé.

Od 14:00 - 20:00 se mohou děti těšit na odpoledne plné soutěží o hodnotné ceny. Čeká je také diskotéka, taneční hodina, vystoupení dětí z Funky Dangers, grilování a další. Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek poputuje právě Natálce. Od 20:00 bude začínat velká Summer party v rytmu letních hitů. V průběhu večera se můžete těšit na vystoupení taneční skupiny Funky Dangers a Sequence Cruew (break dance) a jako hvězda večera vystoupí skvělá mladá zpěvačka Eliška Mrázková (finalistka Hlasu Československa). Přistaven bude i Fotokoutek WITH LOVE - PHOTO ONE (Miloslav Kunt), kde se můžete vyfotit s různými rekvizitami, udělat tím něco pro dobrou věc a odnést si vzpomínku na tento den.

Proč se koná benefiční akce?

Natálka má mnohočetné postižení, chybí ji polykací a sací reflex, které jsou nezbytně nutné pro příjem potravy přirozenou cestou. Náhradním řešením v Natálčině případě bylo zavedení PEGU (perkutánní endoskopické gastrostomie). Pro zlepšení zdravotního stavu bylo Natálce doporučeno užívání speciální nutriční stravy obsahující vyšší výživové hodnoty. Po této stravě by měla Natálka přibírat na váze (s čímž má stále problém, jsou jí 2 roky a místo 12,5 kg, které by v tomto věku měla mít váží pouze 6,5 kg). Finanční situace rodiny, není bohužel taková, aby Natálce mohli tuto stravu dopřát, proto chceme tímto rodině pomoci.

Mockrát všem děkujeme za pomoc.