Benefice pro Vítka

Pojďte s námi podpořit benefici pro Vítka (13 let), který trpí onkologickým onemocněním a potřebuje speciální léky na léčbu, jež už pojišťovna nehradí!

Stačí velmi málo, každý může přispět!

Benefice se bude konat 11.7. od 16-19h na Mírovém náměstí v Litoměřicích....

Bude pro Vás připraven skvělý doprovodný program (pro všechny věkové kategorie), který má na starosti taneční skupina Funky Dangers a Nadační fond WITH LOVE!
 

Odpolednem Vás bude provázet SPEAKER Michal Dorňák!!!


Seznam účinkujících a finálový program bude aktualizován a doplňován!!!

Vstupné bude dobrovolné, veškerý výtěžek půjde Vítkovi!!!

Bude možné zakoupit i propagační předměty NF WITH LOVE, ze kterých půjde skoro celá částka také Vítkovi.

Těšíme se na Vás a děkujeme za Vítka!!!

Vítek:

Vítkovi je 13let .....V r. 2009 obří boule na krku, vzhledem k onkolog. onemocnění své sestry a mutaci dědičné, kterou jí zjistili, byl Vítek odeslán na dětskou onkologii v Brně. Kde, po dvou operacích, kdy mu byla odstraněna i jedna z krčních tepen, bylo histologicky zjištěno, že se jedná o maligní melanom lymfatických uzlin, dále nikde v těle nic nebylo...poté dostal chemoterapii v šesti dávkách, ajezdili jsme až do roku 2011 - leden, jen na kontroly na onkolu. Na té poslední kontrole mu zjistili pozitivní podčelistní uzliny černé barvy, operace, histologie opět potvrdila maligní melanom metastázu...a vícečetné metastázy i na obou plicích plus mezižeberní uzliny hojně pozitivní...zhoupnul se do 4. stádia, kdy řekli, že onkolog, léčba již neexistuje, pouze snad bilog. léčba, která ale v ČR není určena pro děti...nicméně pokusili se ji získat, i přes zákaz, a byla mu aplikována..zmizela pozitivita mezižeberních uzlin a pomalu se začala vytrácet i pozitivita plicních metastáz, ale až po dlouhé době...infuzí měl celkem 8 ks., mezitím mu léčba zničila štítnou žlázu, má ji plnou uzlů....nastaly migrény, ty už přestaly....další vyšetření z dubna 2014 prokázalo opět metastázy plic, nyní se řeší opět biologická léčba, ale platit by ji měla VZP, čeká se na její rozhodnutí, až se přiklepne, zavolá mi doktorka, že má Vítek dojet na kapání...věříme, že to bude již tento týden...ovšem nečekáme jen tak, rozhodli jsme mu nasadit alternativní podpůrnou léčbu OVOSANEM...spousta onkolog. pacientů s ní má vynikající zkušenosti...při takovémto akutním stavu je doporučeno užívat 9 tablet denně, 1 balení obsahuje 90 tablet a stojí 2.400 Kč, Vítek tedy potřebuje tři takováto balení na měsíc, cena celková 7. 200Kč.Bohužel tuto léčbu nehradí zdaravotní pojištovna,jelikož se jedná o alternativní podpůrnou léčbu.

OVOSAN je originální přírodní preparát získaný z ischemizovaných kuřecích embrií, který je čs. patentem. Obsahuje specifické vaječné fosfolipidy PNAE s účinkem na normální činnost imunitního systému.
Ovosan je přírodní preparát a nikoliv uměle vytvořená chemická sloučenina. V řadě orgánů lidského těla mohou existovat tzv. spící buňky, které se na základě vnějších impulsů (stres, dlouhodobá zátěž, vyčerpání apod.) mohou probudit ke své zhoubné činnosti.
Zásadní výhodou účinné látky PNAE je, že neohrožuje zdravé buňky, naopak je pomáhá vyživovat. Zdravé buňky totiž obsahují enzym, který štěpí fosfolipidy PNAE. Zbylé štěpy pak pomáhají při regeneraci buněčných membrán.
V narušených buňkách tento enzym není funkční, buňky tedy nemohou fosfolipid PNAE rozštěpit, ten se hromadí v buňce a svou zvýšenou koncentrací zvyšuje permeabilitu (propustnost) buněčných membrán, které tak ničí.posiluje přirozenou činnost imunitního systému,
napomáhá regeneraci organismu,
příznivě ovlivňuje psychickou a fyzickou aktivitu,
napomáhá detoxikovat organismus.

Více informací na: https://www.celostnimedicina.cz/.../ovosan-90-kapsli.html...
Zveřejnuji číslo nadačního účtu s variabilním symbolem pro Vítka pro ty, kteří se nezůčastní a chtěji benefici podpořit zakoupení propagačních předmětů či poslat peníze 6600277/0100 var.symb.0105116286 děkujeme.

VašeLitoměřicko24.cz zveřejnil článek: