Beach volleyballová akce vynesla 6 800,- Kč a poslala 2 seniory na Tábor porLitoměřice - V sobotu 25. 7. od 14 do 19 hodin se na litoměřickém koupališti konal Beach volleyball pro Domov seniorů U Trati. Pořadatelem akce byla Adéla Marková (Bezva Parta) s nadačním fondem With Love.

Soutěžilo celkem 12 týmů po třech hráčích včetně samotných organizátorů. Pro první tři týmy byly připraveny věcné ceny v podobě diplomu, volejbalového míče a ručníku. Ostatní účastníci dostali drobné kancelářské potřeby jako symbolickou cenu za účast.

Vítězem turnaje se stal tým s názvem Šmoulové, druhé místo obsadil tým Accept a na třetím místě se umístil tým Chulimanka.

Na startovném a dobrovolných příspěvcích se podařilo získat 6 800 Kč. Tento výtěžek poputuje do Domova U Trati na zaplacení "Tábora pro seniory" aneb tábora pro pionýry v nejlepších letech. Na tento tábor se z domova přihlásilo šest lidí. Vybraná částka pokryje náklady pouze dvěma z nich, proto se pro ostatní účastníky finanční prostředky stále shánějí.

Pár slov od organizátorky Adély Markové: "Děkuji Všem, kteří se turnaje zúčastnili, je skvělé, že se během krátké chvíle dokáže dát dohromady parta prima lidí, kteří si zahrají pro zábavu, seznámí se s novými lidmi a ke všemu vlastně přispějí někomu dalšímu, v našem případě seniorům z domova U Trati. Děkujeme také Slavoji, který nám pomohl k realizaci a Městskému sportovnímu zařízení za poskytnutí bezplatného pronájmu hřišť a volnému vstupu našich účastníků."

Turnaj po celou dobu doprovázel DJ House se svými letními hity a nechybělo ani vystoupení juniorů z taneční skupiny Funky Dangers.

https://litomericko24.cz/2015/07/28/na-akci-beach-volleyball-pro-domov-senioru-u-trati-se-vybralo-pres-6-tisic/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook

Videozáznam:

https://litomericko24.cz/2015/07/30/litomericko-usti-n-l-blok-reportazi-29-7-2015/?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook