1. ročník fotbalového turnaje Nadačního fondu WITH LOVE

V sobotu 30. 5. 2015 se uskuteční 1. ročník fotbalového turnaje Nadačního fondu WITH LOVE, kde se utká 8 týmů.  Zahájení celé akce je ve 12 hod., kde představíme i momentální projekt, na který půjde výtěžek z této akce. Vyhlášení vítězů a předání šeků proběhne v 19 hod., tak si to rozhodně nenechte ujít! 

Výtěžek půjde dětem z dětského domova na víkend plný zážitků a sportu s With Love. Víkend by se měl konat letos v létě v České Republice, místo je ještě v jednání. Podle vybraných peněz s námi bude moci jet více dětí! Doufáme, že se nám dokáže na tento krásný projekt vybrat co nejvíce a pojede s námi co nejvíce dětí na víkend plný zážitků! :)

V doprovodném programu se děti mohou těšit na soutěže o ceny, skákací hrad, dále bude k dispozici Fotokoutek Miloslava Kunta, kde se můžete vyfotit třeba i s fotbalovou hvězdou turnaje..;-)

Po celou dobu turnaje bude k dispozici With Love stánek, kde vám poskytneme informace o projektu.

Bude zde i ochutnávka dnes populární RAW FOOD - živé stravy, která může pomoci v léčení a prevenci dnešních zákeřných civilizačních chorob a také výraznému nárůstu energie. Jelikož tímto směrem a propagací životního stylu chceme v rámci našeho dalšího projektu pomoci, rádi se s Vámi o naše zkušenosti a vize podělíme.

Večer se můžete těšit na dobroty z grilu, skvělou kapelu a Dj - takže o příjemnou zábavu bude postaráno minimálně do půlnoci!

Generálním partnerem akce je společnost APS Holding, jejíž tým se také zúčastní turnaje.

Děti se mohou těšit na skákací hrad, který zajistil generální partner - společnost APS Holding, které tímto také moc děkujeme.

Těšíme se na Vás!

Organizační tým WITH LOVE