Holešovice Fashion Market č. 7

1.PROMO AKCE Nadačního fondu Lucie Šafránkové - With Love se bude konat ve dnech 29.11.-1.12.2013 v Praze  v rámci Holešovice Fashion Marketu č. 7.

Holešovice Fashion Market je součástí projektu Nové trhy (https://www.novetrhy.cz/). Organizátoři - značky  Lovemusic a Plazmalab - se vždy snaží zákazníkům otevřít alternativní cestu nakupování místní módy a doplňků oproti nezáživnému nakupování masové produkce ve velkých obchodních centrech. V příjemném prostředí zažijete přímý kontakt s tamními prodejci.

Prezentovat zde budeme Benefiční kalendář With Love 2014, dále propagační materiály Nadačního fondu With Love (ručníky, hrnky apod.). Rovněž se můžete těšit na vánoční perníčky With Love. PROMO akce bude v rámci projektu Benefice pro Simonku a Vítka.

Přijďte nás podpořit, udělat něco pro dobrou věc a také si vychutnat předvánoční atmosféru, nakoupit krásné a originální vánoční dárky (a že jich tam bude :) na Holešovice Fashion Marketu v rámci akce s podtitulkem  Give With Style = Naděluj stylově! 

Děkujeme organizátorům za spolupráci a umožnění představení projektu na této akci!!!!